Тарас Тополя відреагував скандал з інтимними відео ексдружини
Український співак Тарас Тополя у фейсбуці прокоментував скандал із розповсюдженням інтимних відео його колишньої дружини, співачки Олени Тополі (Alyosha). Лідер гурту «Антитіла підтвердив, що також став жертвою шантажу, та повідомив про офіційне завершення розлучення.
За словами музиканта, днями він отримав на електронну пошту лист із приватними відео Олени та іншого чоловіка. Тарас додав, що уже звернувся до правоохоронних органів. Відомо, що поліція вже затримала одного з підозрюваних у стеженні та розповсюдженні відео.
«Щойно подав заяву в поліцію про факт розповсюдження матеріалів порнографічного характеру що прийшли мені на пошту, щоб цю заяву і покази долучили до основної справи», — заявив Тополя.
В публікації Тарас розкрив дату офіційного розлучення с Оленою. Він наголосив, що шлюб було розірвано судом 14 січня 2026 року.
«Олена мала повне право на власне особисте життя! Так як бажала і з тим, з ким бажала! І ніхто не мав права вчиняти протиправні дії подібного характеру, стежити, знімати, шантажувати, намагаючись отримати вигоду чи заробити на цьому і намагатися зробити нестерпним життя наших дітей», — підкреслив музикант.
Тополя припустив, що за цією атакою стоїть людина, яка роками цілеспрямовано пакостила їхній родині. Він назвав це спланованою кампанією дискредитації його як батька та Олени як жінки. Артист зазначив, що попри шквал критики, він тримав слово більше не коментувати розлучення, але зараз змушений захистити репутацію сім'ї.
Наприкінці свого звернення Тарас Тополя закликав українців не поширювати ці відео, якщо вони надійшли їм у приватні повідомлення, та не ставати співучасниками злочину.






