Французька акторка Еммануель Дебевер — перша артистка, яка звинуватила Жерара Депардьє в сексуальному насильстві, — наклала на себе руки. Як пише французька газета Libération, 60-річна зірка загинула 7 грудня після того, як стрибнула у річку Сену в Парижі. Смерть Дебевер була підтверджена французькою владою, яка кваліфікувала її як суїцид.

Читайте також: «Викарабкуюсь»: Катерина Тишкевич показала, який вигляд має після тижня у реанімації

Спочатку видання повідомило, що Дебевер померла того ж дня, коли по телебаченню транслювали документальний фільм-розслідування Complément d'Enquête про різні звинувачення в сексуальному насильстві проти Депардьє. У програмі також згадувалися заяви Еммануель про те, що Жерар напав на неї на зйомках історичної драми 1982 «Дантон». У пості на Facebook у 2019 році Дебевер розповіла, що її партнер фільму чіплявся до неї, коли вони їхали в кареті на знімальному майданчику.

«Цей монстр дозволяв собі вдосталь насолодитися під час зйомок, максимально використовуючи близькість усередині карети. Сунувши свою товсту лапу мені під спідницю, щоб, за його словами, мені стало краще... Я не дозволила цьому статися», — писала вона.

Паризька прокуратура вирішила розпочати розслідування причин смерті і доручила судовій поліції з'ясувати обставини, які могли призвести до самогубства.

Через кілька годин після оприлюднення інформації про смерть Дебенер сестра акторки спростувала, що вона померла 7 грудня. Шарлотта Арнолд розповіла, що Еммануель потонула 6 грудня і додала, що наприкінці листопада акторка перебувала на лікуванні у клініці. Також Шарлотта розкритикувала пресу, яка попередньо оголосила про те, що Дебенер наклала на себе руки через згадку на ТБ її звинувачень у бік Депардьє.

«Соцмережам та низькорівневій пресі. НІ, моя сестра померла не 7 грудня, а 6-го після тижня госпіталізації наприкінці листопада. Ми далекі від передачі Complément d'Enquête 7 грудня і від ваших брехливих ярликів», — говориться в заяві родички загиблої.

Раніше ми писали, що Оксана Марченко хрестила дочку Євгена Сморигіна.