Народна артистка України Ірина Білик вперше прокоментувала чутки про те, що після розставання з азербайджанським режисером Асланом Ахмадовим вона повернулася до свого колишнього чоловіка, хореографа та співака Діми Коляденка. 

В інтерв'ю для нового випуску програми «ЖВЛ» 53-річна виконавиця заявила, що вона та 51-річний Коляденко люблять один одного.

«Багатьох дуже цікавить, чи разом ми з Дмитром? Чи спимо ми разом, чи їмо разом? Людям дуже потрібна, особливо зараз, казка. Так, ми кохаємо одне одного», — заявила Ірина.

Білик не розсекретила, чи живе вона з Коляденком, проте додала, що часто снідає з хореографом і пожартувала, що він входить до її райдера.

«Чи спимо ми разом? Ми вам не розкажемо. Їмо разом і інколи снідаємо. Ми дуже часто зустрічаємося на наших спільних концертах. І я кажу: "Дімко, ти в мене вже в райдері. Тому будемо і відпочивати разом, і спати"», — сказала зірка сцени.

Раніше ми писали про те, як пройшла Стартував Канський кінофестиваль-2023: як пройшло відкриття та що відомо про конкурсну програмуцеремонія відкриття Каннського кінофестивалю-2023 з Джонні Деппом та Майклом Дугласом.[[/citate]]