Відома українська ведуча, блогерка та громадська діячка Маша Єфросиніна поділилася новими подробицями розставання з чоловіком 11 років тому. У 2013 році телезірка та бізнесмен Тимур Хромаєв, який зараз служить у ЗСУ, планували розлучитися і близько року жили окремо, проте пізніше відновили стосунки.

Читайте також: Ванесса Гадженс народила первістка

У новому випуску ютуб-шоу «Квиток на Марс» Єфросиніна розсекретила, що ініціатором розірвання шлюбу тоді був Тимур. Колишній банкір та ексспівробітник Міністерства фінансів оголосив знаменитій дружині про намір розлучитися після того, як дізнався про ДТП за її участю.

За словами Маші, вона самостійно вирішила всі питання, пов'язані з аварією, і повідомила чоловіка про інцидент лише увечері. Ведуча чекала від коханого схвалення за те, що вона змогла самостійно все залагодити. Однак натомість почула від Хромаєва фразу: «Я тобі зовсім не потрібен». Єфросиніна зізналася, що після того, як їм із Тимуром вдалося врятувати шлюб після річної перерви, вона почала частіше дзвонити чоловікові і просити його допомоги чи поради.

«У мене почалася панічна атака. Я припаркувалася й викликала швидку. У мене тоді навіть не виникло думки зателефонувати своєму чоловікові. І коли ввечері я йому це розказую, він дивиться і не усміхаючись каже: "Машо, я тобі зовсім не потрібен". Це був той самий рік, момент, коли ми вирішили розлучитися. Він сказав: "Я тобі не потрібен. Я думаю, що нам треба розійтися". Це був удар і водночас привід передивитися все. З тих пір ми пройшли серйозну кризу, але коли ми оновили наш шлюб, то я стала йому завжди в будь-який момент телефонувати. І я розумію, що мені так легше. Жінки так поводяться не тому, що не довіряють чоловікам, а через те, що чомусь не хочуть перенавантажувати чоловіків нібито своїми проблемами», — сказала Маша.

Раніше ми писали, що Саліванчук похвалилася розкішною фігурою в бікіні і розповіла про уколи краси.