Відома українська журналістка, ведуча та блогерка Раміна Есхакзай поділилася новими подробицями особистого життя. Два місяці тому вона розсекретила, що зустрічається із хлопцем, який зараз перебуває на передовій.

Читайте також: MamaRika знялася в леопардовому купальнику і чесно висловилася про любов до себе

Під час зйомок ютуб-шоу «30+» знаменитість розкрила кілька фактів про бойфренда-військового гостям нового випуску — Володимиру Дантесу та Олені Мандзюк. За словами Раміни, її коханий служить на Харківському напрямку.

Есхакзай додала, що мріє звозити обранця на відпочинок, оскільки він ніколи не був на морі. При цьому ведуча зізналася, що боїться, що після їхньої спільної появи на пляжі почнуться засудження в мережі. Також дівчина постійно думає про те, що коханий може загинути на бойовому завданні.

«У мене хлопець військовий, і він не був на морі. Я би хотіла полетіти з ним кудись. Він мріє побувати на морі. А я боюся, що він може загинути в Харківській області. Боюся, що не встигну.  Боюся, що нас побачать, будуть думати, звідки у нього гроші на поїздку. Я просто вже така зашугана. Він такий, що каже: "Та купи собі машину. Найкращі квіти тобі, подарунки тобі. Що ти паришся"», — поділилася Раміна.

Раніше ми писали, що новий «Холостяк» Терен зізнався, з якими дівчатами ніколи не зустрічатиметься.