Українська продюсерка Ірина Горова повідомила про те, що її дочка від першого шлюбу зі співаком та підприємцем Юрієм Горовим (UGO) зіграла весілля зі своїм коханим. 26-річна Наталія вийшла заміж за 28-річного хлопця на ім'я Амір, який має ліванське коріння.

Читайте також: Дружина Тігіпка оголосила ім'я четвертої дитини та розсекретила, де народжувала

Ще у 2022 році Ірина розповідала, що Наталія уклали шлюб згідно з традиціями віри свого обранця-мусульманина. Однак лише через два роки закохані влаштували ще одну церемонію.

На своїй сторінці в інстаграмі колишня дружина Потапа та гендиректорка музичного лейбла POMITNI запостила перші фотографії з молодятами на фоні висотних будівель. На свіжих кадрах Наталія позувала у довгій білій сукні з накидкою на одне плече та букетом білих квітів, а Амір був одягнений у білу сорочку та сірі штани. 

На одному зі знімків знято поцілунок пари біля каміна. А ще на одному фото позували головні гості весілля — Ірина Горова із сином Андрієм від другого шлюбу з Потапом та мама нареченого Ярослава Діб.

«Вітаю мої Наташа та Амір. Кохайтеся, насолоджуйтесь життям, підтримуйте одне одного. Я неймовірно щаслива мама», — написала під серією знімків та відео Горова.

Раніше ми писали, що зірка Marvel Еванджелін Ліллі пішла з кіно.