Колишній чоловік Камалії Мохаммад Захур уперше висловився щодо повідомлень про домашнє насильство, що з'явилися в мережі. Пакистанський мільярдер зазначив, що в них зі співачкою – дружні стосунки. За словами підприємця, вони підтримують спілкування заради двох спільних дочок.

Читайте також: Ребрик описала зміни в шлюбі з появою третьої доньки

Мохаммад стверджує, що випадків домашнього насильства, про які писали в ЗМІ, ніколи не було. Колишній чоловік Камалії висловив подив стосовно світлин, на яких видно синці й гематоми на обличчі Камалії, заявивши, що не знає, хто їх зробив, і що він не завдавав їй шкоди.

Тим часом Камалія підтвердила, що вони вже офіційно розлучені, але іноді мешкають разом заради дітей. Вона наголосила, що їхні стосунки цивілізовані. Колишні закохані підтримують одне одного й іноді мешкають разом у Лондоні чи Києві. Білявка наголосила, що психологічно не готова виходити заміж знову й стверджує, що її ніхто не б'є. А ще – продовжує з’ясовувати походження опублікованих кадрів.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка зменшила губи й одягла маску, щоб "не лякати людей"

Раніше повідомлялося, що Камалія вирушила з ексобранцем за кордон. Співачка показала кадри з київського залізничного вокзалу.