Відома українська співачка MamaRika минулої п'ятниці розсекретила, що вона на межі розлучення із зіркою «Ліги сміху» та «Країни У» Сергієм Середою. Після заяви про кризу у стосунках виконавиця хітів «Люди», «Проліски» та «Maemo» та її чоловік отримали багато повідомлень від фанів, які цікавилися їхнім особистим життям.

Читайте також: «Мені досі важко»: Приходько висловилася про раптову смерть її менеджера

На своїй сторінці в Інстаграм MamaRika вирішила відповісти на найчастіші запитання. Зірка сцени розповіла, що вони із Сергієм продовжують мешкати разом заради сина. За словами артистки, вони працюють із психологом, щоб повернути їхні колишні стосунки. MamaRika попросила фанів дати їй та Сергію час для того, щоб налагодити їхнє спільне життя.

«Як ви? Ви розійшлися? Живете разом? Останні дні в нас із Сєргєічем обривається дірект від цих запитань. Ми чесні з вами до кінця, і не хочемо грати на емоціях інших. Кажемо як є, ми живемо разом, в нас син.Це було б дуже егоїстично зараз взвалити все на нього, ми йому потрібні. Як ми? Ми намагаємось робити все що в наших силах, щоб вийти з цієї кризи: постійні діалоги, робота з психологом, пробуємо чути один одного, не звинувачувати, і розуміти. Так, для того щоб відновити, або хоча б спробувати повернутися до того що було потрібен час, тому просто дайте нам його», — звернулася до підписників MamaRika.

Раніше ми писали, що Зібров висловився про майбутнє весілля 27-річної дочки з бізнесменом.