Українська співачка Яна Соломко (SOYANA), яка останніми роками будувала кар'єру в РФ, відреагувала на чутки у ЗМІ, що переїхала до країни-агресорки під час повномасштабної війни і що її новий чоловік — росіянин.

На своїй сторінці в Інстаграм 34-річна фіналістка першого сезону «Холостяка» та колишня учасниця гурту Real O заявила, що насправді оселилася в Росії у 2018 році. Через умови контракту Яна нібито не змогла виїхати із РФ після вторгнення в Україну. Коли ж зірці у 2023 році вдалося розірвати договір, вона переїхала до США.

Читайте також: Тепер офіційно: Торі Спеллінг подала на розлучення з Діном Макдермоттом

«Я переїхала до Росії у 2018 році, до війни (не під час війни), і це було повністю професійне рішення. У мене були договірні зобов’язання, і під час війни, перебувати в Росії як українці було складно. Зрештою, мені вдалося закінчити контракт і виїхати з Росії до США. Росія не була моєю Батьківщиною. Я українка, і це ніколи не зміниться, хто б і що не говорив і не писав. До і після початку війни я робила те, що повинна була робити як професіонал, що має юридичний контракт, і це не підлягає нічим засудженням», — виправдалася Соломко.

Також виконавиця назвала свого нового чоловіка, чиє ім'я тримає в таємниці, «багатонаціональною людиною». За словами Яни, вона знайома з коханим уже 11 років, але лише нещодавно їхні дружні почуття переросли в кохання. Пара одружилася у жовтні, а розкішну церемонію влаштувала 23 березня у Туреччині.

«Ми з чоловіком знайомі 11 років. Всі ці роки між нами завжди були стабільні з повагою дружні відносини.Він багатонаціональна людина, але не росіянин, як пишуть всі новини. Про нашу дружбу вже багато років знали навіть наші батьки. Він той, хто вже був у моєму житті, а не той, кого я нещодавно зустріла... Він приїхав до Майамі після того, як я виїхала з Росії... і за якийсь час ми зрозуміли, що почуття всі ці роки були більше, ніж дружба... і вирішили, що більше не втрачатимемо жодного дня! Ми одружилися у жовтні 2023 року. А 23 березня ми святкували наш великий день з нашими рідними та близькими людьми у палаці в Стамбулі», — розповіла Соломко.

Читайте також: 76-річний Шварценеггер показав, який вигляд має після четвертої операції на серці

Наприкінці публікації Яна повідомила, що поки що не планує повертатися в шоубізнес і зосередиться на своїй родині. Також знаменитість оголосила про те, що разом із чоловіком та 9-річною дочкою Кірою від шлюбу з Олегом Солодуховим переїжджає до Європи.

«Я поки що не планую повертатися в музичний бізнес. Якщо це станеться, то час від часу я згадуватиму про себе тим, хто любив і підтримував мене протягом усієї моєї кар’єри. Моїм пріоритетом буде сім’я, як і у будь-якої дружини та матері! Ми більше не в Майамі. Цього літа ми будемо насолоджуватись кожним моментом Середземномор’я, а потім будемо жити в Європі», — поділилася вона.

Яна Соломко виправдалася за кар'єру в Росії instagram.com/yana.solo

Раніше ми писали, що виконавець хіта «Провела екскурсію» Парфенюк вперше став батьком.