Блогерка та підприємниця Катерина Полтавська вперше докладно розповіла про те, як у неї зав'язалися романтичні стосунки з Володимиром Остапчуком. Раніше дівчина зізнавалася, що її знайомство з ведучим відбулося після того, як хтось із його оточення порадив йому звернутися до неї за допомогою щодо відновлення профілю в Інстаграм.

Читайте також: «Завжди вгадував»: дочка Кузьми Скрябіна згадала, які подарунки їй робив тато

У новій публікації у розділі сторіз Катерина написала, що після кількох переписок у Мережі Остапчук покликав її на дружню вечерю, але після спілкування наживо пара зрозуміла, що між ними не може бути просто дружніх стосунків. Полтавська наголосила, що деякий час «морозилася» від Володимира, оскільки її бентежила 17-річна різниця у віці.

«Ми спілкувалися в Інсті. Він покликав мене на зустріч. Ніхто з нас не сприймав це як побачення. Просто дружня вечеря. Ми проговорили годині п'ять. Наприкінці вже було розуміння, що ми не дружитимемо. Я після цієї зустрічі морозилася деякий час, бо мене бентежила різниця у віці»,  — згадала вона.

Пізніше Катерина все ж таки погодилася на другу зустріч, під час якої Остапчук вручив їй ключі від своєї квартири. Вже наступного дня дівчина запропонувала ведучому приготувати йому поїсти та переїхала до його житла.

«Я погодилась на другу зустріч. Він дав мені на ній ключі від квартири. Наступного дня я запропонувала йому приготувати суп (з козирів зайшла). Приїхала, доки він був на зйомках, до нього. І більше не повернулася додому»,  — поділилася Полтавська.

Як розпочався роман Остапчука та Полтавської instagram.com/poka.tya

Раніше ми писали, що актриса родом з Херсона знялася в новому серіалі від Netflix.