Український актор та ведучий Андрій Бєдняков згадав, як почалися його стосунки із зіркою фільму «Я, Ти, Він, Вона» Анастасією Короткою. В інтерв'ю журналістці Раміні Есхакзай шоумен розсекретив, що познайомився із дружиною на репетиції одного із заходів. За словами Андрія, Коротка йому одразу сподобалася і його не зупиняв той факт, що дівчина вже має бойфренда.

Читайте також: Справу про сексуальне насильство Жерара Депардьє закрили через термін давності

«Був спільний захід, нас покликали на репетицію, Настя сподобалася. Вони були тоді зірки, про них писали в газетах, вони грали в вищій Лізі КВК, ними займався Сивохо. Це була стандартна історія: погляди, щось пожартував, підколов. Потім поїхали разом на гастролі з КВК, дізнався, що у неї був хлопець, це ще більше мотивувало», — поділився Бєдняков.

Також він додав, що запропонував Анастасії одружитися тому, що вважав, що для жінок важливо мати штамп у паспорті. Пара зіграла весілля у 2014 році. Нині вони виховують двох дітей — 8-річну доньку Ксенію та 15-місячного сина Остапа.

«Я освідчився виключно через Настю, бо мені здається дівчині хочеться цього, цей стереотип, що маєте обов'язково одружитися. Я зараз вважаю, що якщо не хочете одружуватися, просто живіть разом», — сказав він.

Раніше ми писали, що співачка Юлія Юріна 12 років не може набути українського громадянства.