Українська співачка та акторка Аліна Гросу відповіла на запитання підписника про своє особисте життя. Один із користувачів Мережі поцікавився у 28-річної артистки, чи спілкується вона з колишнім.

Читайте також: Венсан Кассель здійснив перший офіційний вихід зі своєю новою дівчиною

Оскільки фан зірки не уточнив, про якого екс-коханого він запитує, Аліна розпочала свою відповідь із згадки колишнього чоловіка, російського бізнесмена Олександра Комкова. В Інстаграм-сторіс вона запостила відеозвернення, в якому заявила, що не підтримує зв'язок із Комковим і не спілкувалася з ним понад три роки.

Гросу додала, що з іншими екс-бойфрендами вона після розлучення зберегла дружні стосунки. Відомо, що після розлучення Аліна була кілька років у стосунках із російським актором Романом Полянським.

«Якщо ви питаєте про мого колишнього чоловіка, то ні, ми взагалі не спілкуємося років три-чотири. А взагалі-то я абсолютно не конфліктна людина. Я с усіма завжди прощаюсь дуже мило і залишаюсь в дружніх стосунках. Тому спокійно можу спілкуватися без якихось "підводних камінчиків". Мені це легко дається. Я не люблю наживати собі ворогів. Я в хороших стосунках. Спокійно можу вітати зі святами, деколи запитувати "як справи?". Якщо від мене допомога буде потрібна, завжди можуть звертатися. Я також можу написати їм, якщо щось. Я доволі дружелюбна людина», — поділилася співачка.

Гросу про колишнього чоловіка instagram.com/alina_grosu

Раніше ми писали, що Миша Романова згадала, як намагалася зв'язатися з батьком свого сина на початку повномасштабної війни.