Один із засновників американського гурту Backstreet Boys Ей Джей Маклін розлучився зі своєю дружиною, перукаркою і візажисткою Рошель Карідіс. Пара зробила спільну заяву в Інстаграм, де повідомила про розлучення після 12 років шлюбу.

Читайте також: Селена Гомес оголосила, що її наступний альбом може стати останнім

Колишні закохані зізналися, що розійшлися більше року тому, але довгий час сподівалися на те, що їм вдасться врятувати шлюб. Однак Новий 2024-й рік Ей Джей і Рошель вирішили розпочати окремо один від одного і 1 січня заявили про те, що розпочали процес розлучення.

«Як ви всі знаєте, ми розійшлися більше року тому. Хоча ми сподівалися на примирення, вирішили офіційно розірвати наш шлюб. Ми прийняли це рішення з глибоким коханням і повагою. Зараз ми зосереджені на тому, щоб рухатися вперед найздоровішим чином, приділяючи особливу увагу дружбі та спільному вихованню наших дівчаток, які перебувають у центрі уваги наступного розділу. Ми цінуємо вашу доброту, повагу та конфіденційність», — йдеться у їхньому повідомленні.

Нагадаємо, що Маклін та Карідіс одружилися 17 грудня 2011 року. Вони виховують двох дочок — 11-річну Аву Джеймс та 6-річну Лірік Дін.

Раніше ми писали, що Міка Ньютон вперше за 8 років приїхала з чоловіком в Україну і відразу ж потрапила під обстріл.