Українська виконавиця Міка Ньютон, яка близько 12 років мешкає у США, вперше з початку повномасштабної війни повернулася на батьківщину. Разом із нею Львів та Київ відвідав її чоловік, американський бізнесмен Кріс Сааведра, для якого поїздка до України стала першою за 8 років.

Читайте також: Чоловік принцеси Беатріс показав фото з їхньої новорічної вечірки

На своїй сторінці в Інстаграм у розділі сторіс 37-річна учасниця Євробачення-2011 повідомила, що з Крісом прибула на територію рідної країни 28 грудня, а вже наступного дня вони разом з українцями пережили наймасштабнішу ворожу атаку ракетами та дронами.

Міка поділилася своїми емоціями від своєї першої в житті повітряної тривоги та закликала світ об'єднатися заради перемоги України.

«З Новим роком з України. Ми приїхали сюди 28 грудня, а 29-го по Україні було випущено понад 150 ракет... Це був найбільший удар по Україні з початку війни. У мене немає слів, щоб все описати... Сирени, звуки... вибухи... Мені зараз серце болить за права всіх українців. Я не можу повірити, що світ нічого не може вдіяти з цим кошмаром уже два роки. Ви не захочете відчути це... Повірте мені... Ми повинні об'єднатися і щось зробити з цим... Ваша країна може бути наступною...», — звернулася до підписників Ньютон.

Міка Ньютон в Україні instagram.com/mikanewton

Міка Ньютон в Україні instagram.com/mikanewton

Раніше ми писали, що актора «Беверлі-Гіллз, 90210» Яна Зірінга жорстоко побили байкери напередодні Нового року.