Українська виконавиця Тетяна Решетняк, більш відома під сценічним ім'ям Tayanna, зізналася, де зараз перебуває батько її єдиної дитини. Співачка три роки була у цивільному шлюбі з російським продюсером Єгором Глібом, від якого у 2013 році народила сина Даніеля.

Читайте також: Зірка кліпу Little Big Дмитро Красилов помер у 29-річному віці

Під час нового випуску кулінарного телешоу «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» Tayanna розповіла, що її екскоханий уже давно не живе в Росії. За словами 39-річної артистки, Єгор тривалий час був у США, а потім вирішив переїхати до ОАЕ.

«Він не в Росії. Він у Дубаї. Він жив у Америці дуже довго. Потім переїхав», — поділилася учасниця Нацвідборів на Євробачення 2017 і 2018 років.

Тетяна розсекретила, що Єгор зараз не спілкується із сином, проте додала, що минулого року разом Даніелем приїжджала до Дубаю, щоб хлопчик побув із батьком.

«Зараз ні  [не спілкується із сином — ред.]. У нього взагалі напливами прокидається любов до дитини. То він є, то його немає. Ми були у Дубаї. Я захотіла, щоб Даніель з ним побачився, щоб він трохи побув з батьком. Він побув. І ми поїхали. Мені здається, щоб бути батьком, треба дорости до цього морально. І це має бути вродженим. Якщо людина не має правильного прикладу з сім'ї, то потім тяжко», — розповіла Tayanna.

Раніше ми писали, що Мейджорса звільнили з Marvel після того, як суд визнав його винним у нападі та домаганні.