Українська виконавиця Олена Тополя, яка раніше виступала під сценічним ім'ям Alyosha, висловилася про ЗМІ, які розповсюджують чутки про її розлучення з чоловіком, фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Читайте також: Алісія Вікандер спровокувала чутки про вагітність після виходу у прозорій сукні

В інтерв'ю для OBOZ.UA учасниця Євробачення-2010 зізналася, що дуже щаслива своєму поверненню зі США, оскільки дуже сумувала за коханою людиною та батьком своїх трьох дітей.

«Я дуже щаслива, що повернулася. Не можу сказати, що сумувала в Америці за чимось конкретним. Лише, мабуть, за своїм духовним корінням. Коли я на своєму місці, то маю силу. Дуже сумувала також за чоловіком, за нашою атмосферою, коли ми разом. От цього мені дуже не вистачало», — зазначила Олена.

Артистка зізналася, що ніколи не читала новин у пресі про те, що вона нібито на межі розлучення з Тарасом через відстань, але розсекретила, як би відреагувала на такі чутки.

«Я не бачила новин про те, що ми нібито ледве не розлучилися з чоловіком через відстань. Не знаю, хто це писав. Нехай таким людям все повернеться – кожному по їхніх справах», — зауважила зірка сцени.

Раніше ми писали, що Джулія Робертс вперше висловилася про смерть Меттью Перрі, з яким була у стосунках у 90-х.