Українська акторка Антоніна Хижняк, найвідоміша за роллю Мотрі у серіалі «Спіймати Кайдаша», розповіла про зміни в особистому житті. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк 33-річна зірка оголосила про розставання з актором Олександром Боднаром. Вони закрутили роман на зйомках серіалу «Слід» та зустрічалися три з половиною роки.

Читайте також: Дівчина Аль Пачіно відмовляється виходити за нього заміж після народження сина

Хижняк заявила, що вони з Боднаром «жили на різних швидкостях» і тому в їхніх стосунках виникла криза. Знаменитість зазначила, що вона не має жодних претензій до колишнього коханого і додала, що причина тільки в ній.

«Наші стосунки закінчилися. Я закрита людина в цьому плані. Мені здається, що причина в мені. У мене немає до нього претензій, що він робив що-небудь не так. Я пообіцяла йому, що не буду влаштовувати танці на кістках. Мені здається, що це якийсь класичний кризовий період, коли багато пар або одружуються, або розлучаються. За моїми відчуттями, ми просто жили на різних швидкостях і врешті-решт ця різниця зіграла свою роль», — сказала Антоніна.

Акторка зізналася, що ініціатором розриву була вона. За словами Хижняк, Олександр часто їй пише, проте вона рідко відповідає на повідомлення і не погоджується на зустрічі, оскільки не може запропонувати ексбойфренду «спільного майбутнього».

«Не було ніякої трагедії. Історія підійшла до кінця і я її відпускаю. Він пише мені іноді. Мені іноді дуже хочеться йому відповідати, написати або побачити. Але я розумію, що це буде неправильно з мого боку. Всередині я знаю, що не можу запропонувати йому спільного майбутнього. А чисто написати йому чи побачити, щоб взяти якусь свою частку, бо мені важко це пережити, ну це дуже егоїстично. Я і так це дуже егоїстично зробила, тому що я ініціаторка», — поділилася Антоніна Хижняк.

Раніше ми писали, що Шеннен Догерті оголосила про те, що рак поширився на її кістки.