Українська виконавиця та акторка Анна Трінчер відповіла на повідомлення користувачів Мережі про те, що вона нібито кілька місяців приховувала своє розлучення з блогером Олександром Волошиним та гнівно критикувала тих, хто поширив інформацію про їхній розрив ще на початку осені.

Читайте також: Дівчина Аль Пачіно відмовляється виходити за нього заміж після народження сина

Мова йде про відео скандального блогера Богдана Беспалова, де він у вересні заявив, що Трінчер розлучилася з Волошиним через зради чоловіка. Пізніше ці чутки поширили багато українських ЗМІ.

В Інстаграм у розділі сторіз 22-річна виконавиця розповіла, що рішення про розлучення вони з Олександром ухвалили нещодавно. Анна додала, що вона відкрито говорила про кризу у стосунках із чоловіком і заявила, що жодних зрад у шлюбі не було.

«Бо прийняли це рішення нещодавно. До цього ми відверто казали, що у нас проблеми у стосунках... Ми старалися все налагодити, ми ходили на терапію... А хтось просто нахабно хайпував, підливаючи масло у вогонь, підкидаючи такі бридкі чутки, як "зрада", якою ніколи не було», — написала Трінчер.

Анна Трінчер про розлучення з Волошиним Фото: instagram.com/annatrincher_official

Нагадаємо, що 28 листопада Ганна та Олександр випустили спільне інтерв'ю, в якому офіційно оголосили про розлучення через 14 місяців після весілля.