Український виконавець Віктор Брюнюк в інтерв'ю для YouTube-каналу Слави Дьоміна розсекретив, чи мав серйозні конфлікти з дружиною Тетяною, з якою влітку відсвяткував 15-ту річницю весілля. 

Читайте також: Серіали Netflix: найкращі на тижні 23 – 29 жовтня 2023 року

На питання ведучого, коли у Віктора та його коханої востаннє була «тріщина» у стосунках, 44-річний соліст гурту «ТІК» заявив, що у них із Тетяною не було таких сварок, через які вони б довгий час не розмовляли. Також артист зазначив, що ніколи не виносив на публіку проблеми у шлюбі.

«Слава Богу, не було. У нас за 15 років спільного життя бувало, що перекинулися якимись такими речами. Ну в нас такого, щоб тиждень ми не говорили, залучили до цього всіх родичів, друзів і знайомих, десь якісь показові виступи… Ну для чого? Недавно на рівні побутовому. Хтось щось пообіцяв і не виконав, хтось щось не почув і неправильно зрозумів», — поділився співак.

Віктор додав, що йому пощастило, що Тетяна раніше була організатором концертів, тож вона розуміє специфіку професії артиста та ніколи не влаштовувала сцен ревнощів через затримку на виступах. Також Бронюк зізнався, що останнім часом рідко тішить дружину романтичними вчинками.

«Знаєш, в усьому цьому дуже важлива взаємоповага і взаємодовіра. Я дуже поважаю свою дружину, ціную. Я не кажу, що я ідеальний чоловік. Зараз не завжди вистачає місця для романтики. Раніше я міг придумати романтичні речі. Навіть дружина каже, що я став занадто відповідальний в певних речах», — пояснив він.

Нагадаємо, що Віктор та Тетяна одружилися 12 липня 2008 року. У шлюбі у пари народилося двоє дітей — дочка Єва та син Данило.

Раніше ми писали, що колишній «Холостяк» Михайлюк і модель Хлистун розсекретили стать другої дитини на гендер-паті.