Американський фітнес-тренер, актор та модель Сем Асгарі підтримав колишню дружину Брітні Спірс після виходу її мемуарів. 24 жовтня Брітні випустила книгу «Жінка в мені» зі скандальними подробицями свого особистого життя.

Читайте також: Енріке Іглесіас дав рідкісне інтерв'ю про дружину та виховання трьох дітей

Як пише TMZ, під час прогулянки Лос-Анджелесом наступного дня після виходу автобіографії екскоханої Асгарі розповів журналістам, що думає про те, що Спірс написала про нього в книзі.

Брітні розлучилася з чоловіком у серпні 2023 року, після того, як книга вже була відправлена ​​до друкарні, тому про їхній розрив там не йдеться. Проте, ім'я Сема згадується у мемуарах співачки десять разів.

Зокрема, 41-річна Спірс подякувала Асгарі за те, що він допоміг їй виступити проти опіки батька, і написала, що їй подобається стабільність Сема та його здоровий спосіб життя. Крім того, вона назвала 29-річного чоловіка «подарунком Бога».

«Це змусило мене посміхнутися. Чесно кажучи, це змусило мене посміхнутися. Я страшенно пишаюся нею і сподіваюся, що вона захопить світ», — прокоментував Асгарі.

Брітні Спірс та Сем Асгарі / Источник: Getty Images

Раніше ми писали, що Віру Брежнєву «поховали» у соцмережах.