Учасниця другого сезону шоу «Танцюють всі!» Валентина Марініна через два тижні після публічного визнання пережитого домашнього насильства пояснила, чому так довго мовчала про жорстоку поведінку свого чоловіка. Українська танцівниця розлучилася з актором Костянтином Войтенком у 2021 році після семи років шлюбу, офіційне розлучення було оформлено у 2022-му.

Читайте також: Галкін показав, як він із Пугачовою відсвяткував 10-річчя дітей-двійнят

У новій публікації в Інстаграм Марініна зізналася, що не хотіла ділитися історією про непрості стосунки з уже колишнім чоловіком, доки не була готова морально. Також вона додала, що зараз рідко з'являється у соцмережі, оскільки боїться за безпеку своєї 6-річної доньки Емілії.

«Дехто питає, а чого ти так довго мовчала? На кшталт "де ви були ці 8 років"? Йшла свій шлях. Не готова була ділитися. Я жива людина. Я не виходжу у сторіз поки заради своєї безпеки та безпеки доньки. Бо зараз до мого профілю прикуто чимало уваги і далеко не вся вона доброзичлива», — написала Валентина.

Також ексдружина Войтенка розсекретила, як вона почувається після того, як на всю країну розповіла, що Костянтин піднімав на неї руку, погрожував і вночі виганяв із квартири.

«У мене все добре. Було непросто, бо яку б я не очікувала реакцію, очікування і проживання це в моменті — різне. Як я? Я видихнула з полегшенням. Я вивільнилися. Мені нема що приховувати. І це така легкість! Той сум, що жив всередині мене, розсіюється. Я починаю слухати іншу музику. У мене зʼявляється енергія організовувати моє з донечкою життя за кордоном ще активніше і в радість. Усі сили зараз направляю сюди. Моя єдина і така непроста мета зараз — ЖИТИ НАШІ ЖИТТЯ ЩАСЛИВО, РОЗСЛАБЛЕНО І У ЗАДОВОЛЕННЯ», — поділилася Марініна.

Раніше ми писали, що Леся Нікітюк оголосила про переїзд.