Відомий український гуморист і ведучий Сергій Середа розповів про виконання обов'язків менеджера своєї дружини-співачки MamaRika та їхні грошові доходи в новому інтерв'ю для YouTube-програми «Слава+».

Читайте також: Принцу Гаррі — 39: з ким зустрічався іменинник до весілля з Меган Маркл

У розмові з ведучим Славою Деміним учасник команди «Одеські манси» з перших сезонів «Ліги сміху» заявив, що зараз він заробляє за допомогою свого каналу на YouTube та виступами на корпоративах і весіллях. Він додав, що величезну суму він вклав у розвиток музичного проєкту дружини.

«Більша частина мого часу йде на проєкт MamaRika. Всі організаційні моменти на мені. Багато всього. Ніколи не думав, що буду цим займатися. До повномасштабного вторгнення у мене були телевізійні проєкти та корпоративи. Досить було грошей. І за ці кошти розвивався проєкт MamaRika. Ми вклали тисяч 200. Проєкт із 2016. Уже відбили. Ми не про бізнес. Довго і нудно, але відбили. Я створив свій Youtube-канал. Я не кайфую від весіль і корпоративів. Одне з джерел доходу. Після народження Давида у неї (MamaRika) полетіла кар'єра. Коли легко, то все по маслу йде», – поділився Середа.

На запитання Дьоміна, чи заробляє Сергій та MamaRika щомісяця п'ять тисяч доларів, шоумен відповів ствердно. «Десь п'ятірку і заробляємо. Гріх жалітися», — сказав Середа.

Раніше ми писали, що Кондратюк розкритикував «Зраду» Бабкіна.