Відомий український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв вперше прокоментував потрапляння його колишньої дружини Жанни Бадоєвої до підсанкційного списку РНБО.

В інтерв'ю Раміні Есхакзай, Алан заявив, що Жанна не повинна була опинитися під санкціями в Україні. За словами знаменитості, його екскоханій та її нинішньому чоловіку Василю є, що показати на своє виправдання, але зараз не час для розбірок.

«Я говорив із самого початку, що зараз не час сратися. Жанну я як любив, так і кохаю. Вона мати моєї дитини, а для мене це святе. Коли закінчиться війна, підемо та розберемо ці списки, і дещо пояснимо. Але це буде тільки якщо Жанна захоче. Якщо вона там зараз є у списках, ми погоджуємося. Нехай так і буде, але нам є що сказати і показати теж. Коли настане час висловитись і щось показати, Жанна з чоловіком це зробить. Але це не зараз, і я не маю права це робити», — сказав Бадоєв.

Нагадаємо, що Жанна Бадоєва зараз живе в Італії і нічого не пише в соцмережах про війну на батьківщині, натомість рекламує російські товари. Відомо, що у вересні вона відновила зйомки свого тревел-шоу для російського телебачення.

Раніше Аліну Байкову в антипутінському вбранні «вигнали» з Каннського кінофестивалю.