Американський актор Кріс Еванс, найбільш відомий за ролями в «Месниках», «Сірій людині» та «Ножах наголо», покликав заміж свою кохану, португальську акторку Альбу Баптісту.

Як повідомляє видання RadarOnline з посиланням на інсайдерів з оточення пари, весільна церемонія 41-річного Еванса та 25-річної Баптісти пройде вже цього літа в рідному штаті Кріса — Массачусетсі.

Також джерело таблоїда розповіло, що пара не може обрати між двома місцями, де б вони хотіли одружитися.

«Кріс дуже прив'язаний до ідеї одружитися там, де він виріс. Вони шукають місця в Конкорді, Мартас-Він'ярд, і Кейп-Коді, де він провів дитинство і йому подобається ідея весілля на піску».

Крім того, інсайдер додав, що закохані склали список гостей, який виявився дуже довгим. Тому вони вирішили покликати на урочистість лише членів сім'ї та кількох друзів.

«Це просто стало занадто приголомшливим, так що тепер це тільки сім'я та найближчі друзі. Він не може дочекатися, коли зробить Альбу своєю дружиною».

Нагадаємо, що раніше виконавець ролі Капітана Америки у кіновсесвіті Marvel мав романтичні стосунки з акторками Джесікою Біл, Мінкою Келлі та Дженні Слей.

Раніше ми писали, що помер зірка «Тора» і «Зоряних війн» Рей Стівенсон.