Українська співачка Оля Полякова зізналася у ранковій програмі "1+1", що після початку повномасштабного вторгнення РФ до України у її шлюбі з Вадимом Буряковським почалися проблеми. Перші дні зірка вивезла їх двох доньок за кордон, щоб сховати від війни. Її чоловік поповнив лави територіальної оборони. Тому розставання та стрес позначилися на їхніх стосунках.

Читайте також: Полякова згадала про початок стосунків із чоловіком, який був тоді одружений з іншою: Не хотів брати у статусі якоїсь коханки

Полякова зазначила, що вони з чоловіком відвикли один від одного, у них відбулася переоцінка цінностей. Зірка розуміє, чому виникло відчуття віддаленості, але вірить, що вдасться виправити ситуацію та врятувати сім'ю.

"Будемо лагодити. Я розумію, що це не тільки я. Багато хто жил у розлуці і багато хто відвикнув один від одного. Треба звикати. Ніхто не залишився колишнім, ніхто не залишився таким, яким був до цього. Всі змінилися, у всіх змінилися сенси, у всіх змінилося життя," - поділилася Ольга.

Оля Полякова та Вадим Буряковський. / Источник: instagram polyakovamusic

Раніше ми писали, що Оля Полякова думає про різницю у віці з чоловіком.