Українська актриса Анна Саліванчук показала рідкісні сімейні кадри з чоловіком, народним депутатом від "Слуги народу" Олександром Божковим та восьмирічний син Гліб. В Інстаграмі зірка поміркувала про важливість сім'ї, особливо у воєнний час.

Читайте також: "Ніжність – зброя жінки": Саліванчук роздяглася для підписників

На знімках Анна та Олександр продемонстрували романтику по відношенню один до одного, а також мило пограли із сином. Артистка зізналася, що у мирний час іноді не цінувала те, що має.

Источник: instagram salivanchuk.anna

Источник: instagram salivanchuk.anna

"Хотілось більше грошей, кращу квартиру, цікавіші ролі – і ці речі здавались нам важливими. А коли до нас прийшли реалії клятої війни, то, я думаю, зараз погодиться кожен, що ми виявили для себе свою формулу по-справжньому цінних речей. Немає нічого важливішого, ніж родина: чоловік, діти та батьки. На даний час я все переоцінила, тепер для мене і квартира не така маленька, а навпаки велика, затишна. Це моє місце, де проходили всі радісні моменти та скільки ж їх ще буде, місце, де лунає сміх моїх дітей та збирається велике коло рідних. Моє улюблене місце , моя країна, на яку чекають незрівнянні роки," - висловилася Саліванчук.

Підсумовуючи, актриса зізналася, що велика цінність в елементарних речах - що всі рідні живі, здорові та поряд, чого побажала й українцям.

Источник: instagram salivanchuk.anna

Источник: instagram salivanchuk.anna

Источник: instagram salivanchuk.anna