Український підприємець, учасник "Холостячки-2" із Златою Огневич - Андрій Хветкевич - влітку 2022 року здійснив камінг-аут, а днями одружився зі своїм обранцем, колумбійцем Феліпе. В інтерв'ю Олицькій Андрій зізнався, як його коханий відреагував на участь у романтичному реаліті, а також про реакцію сім'ї на камінг-аут.

Читайте також: Злата Огнєвіч розповіла про курйоз, який трапився з нею на весіллі Андрія Хветкевича

Чоловіки разом 6 років. Коли вони розлучилися, Андрій вирішив піти на шоу "Холостячка". За словами Хветкевича, Феліпе це не сподобалося, він шалений.

"Він прямо говорив, що ми відновимо стосунки", - поділився підприємець.

Источник: instagram zlata.ognevich

Андрій наважився на камінг-аут більше для коханого, ніж для себе.

"Я не був на 100% впевнений, що хочу це робити. Але я розумів, що краще зробити це раніше, тому що я буду вільнішим. Можливо, у людей зміниться думка, що геї, бісексуали – це такі ж чоловіки", - висловився Хветкевич.

Источник: instagram taras_nagirnyak

Реакція сім'ї була нормальною. Його брат здогадувався про його орієнтацію, хоч вони були не близькі, але брат його зрозумів.

"Він відреагував добре: "Сказав, що ти мій брат, я люблю тебе, все добре," - згадує чоловік.

Перед публічним камінг-аутом Андрій розповів мамі про Феліпа, на що та відповіла, що головне, щоб син був щасливий: "Вона нормально до цього ставиться. Їй тільки не подобається те, що деякі люди не розуміють цього, обговорюють за спиною. Я мамі сказав не зважати, бо ці люди тобі – ніхто”.

Раніше ми писали, що Злата Огневич відвідала весілля Андрія та Феліпе.