Американська та канадська акторка Памела Андерсон у своїх мемуарах «З любов'ю, Памела» поділилася подробицями свого другого шлюбу. У 2006-2007 роках зірка «Рятувальників Малібу» була одружена з рок-музикантом Кід Роком, справжнє ім'я якого Роберт Джеймс Рітчі.

55-річна знаменитість згадала сварку з чоловіком через її появу у фільмі «Борат», яка стала однією з причин їхнього розриву. За словами Андерсон, вона хотіла зробити чоловікові сюрприз, тому не сказала перед прем'єрним показом картини, що зіграла в ній епізодичну роль. Проте вона забула, що в кінострічці згадується її скандальне секс-відео з першим чоловіком Томмі Лі, яке було викрадено та злито в Мережу наприкінці 90-х.

«Я не сказала Бобу, що знімаюся у фільмі, тому що хотіла здивувати його. Я забула про ту частину фільму, де згадується секс-відео. Боб вибіг, назвавши мене повією і навіть гірше. Він був збентежений, і його реакція не була продумана», — згадала акторка.

Памела додала, що Кід Рок покинув її на показі «Бората». Коли акторка повернулася додому, то побачила, як чоловік руйнує її майно.

«Після того, як я погналася за Бобом до його машини, він пішов, залишивши мене там одну. Я повернулася і вибачилася, а потім запитала, чи може хтось підвезти мене додому. Коли я увійшла, Боб розбивав фотографію об стіну. Він сказав, що йому набридло прокидатися щодня з моєю фотографією та Девідом Лашапелем (фотографом – ред.). Але це були не я і Девід — це були Мерилін Монро і Берт Стерн (теж фотограф — ред.)», — поділилася Андерсон.

Кінозірка додала, що після розлучення не спілкується із Роком.

Раніше ми писали, що Ванесса Гадженс виходить заміж за бейсболіста після 2 років роману.