Український актор В'ячеслав Довженко зізнався, що після початку повномасштабної війни налагодив стосунки з колишньою дружиною Ксенією Баша-Довженко. В інтерв'ю "КП в Україні" артист розповів, як після 24 лютого вони делегують виховання двох синів.

Читайте також: Екс-дружина Остапчука розповіла, як пережити розлучення: Не буде рана кровоточити вічно

За словами Довженка, зараз він дуже добре спілкується з екс-коханою. Але про відновлення стосунків не йдеться: у Ксенії є новий чоловік. Молодший син, 12-річний Василь, мешкає тиждень у батька, тиждень у мами. Старший син, 19-річний Іван, живе зі своєю нареченою та навчається у Театральному університеті ім. Карпенка-Карого.

"Я дуже добре спілкуюся з колишньою дружиною. Ми зараз, навпаки, частіше спілкуємося, підтримуємо один одного. Раніше, зізнаюся, була важка ситуація. Напевно, були ще якісь претензії у когось. Ми ж рідні люди, як не крути". Звичайно, у неї є новий чоловік, вони живуть своїм життям – і туди я не лізу, адже я не їжджу до них у гості, не сиджу, у ворота не заглядаю, але наше спілкування – це окрема історія як абсолютно рідних людей. Та це цілком логічно," - зізнався В'ячеслав.

Довженко із синами – Іваном та Василем. / Источник: instagram sldovgenko

Актор зазначив, що вже хотів би мати любовні стосунки, але часу на амурні справи немає.

"Я не проти звільнитися від звання холостяка. Слава Довженка планує одружуватися, просто ще нема з ким. Поки що це тільки в планах", - поділився Довженко.

Зазначимо, що В'ячеслав та Ксенія розлучилися у 2018 році після 17 років шлюбу.

Раніше ми писали, що блогерка Аліна Шаманська заперечує слова чоловіка Руслана Ханумака, що вони розлучилися рік тому.