Вибір парфумів вражає: від аромату з початковою нотою апельсина до імбирної ноти серця в поєднанні з ніжними квітами. Але яким саме буде ваш ідеальний парфум Extract — вирішувати тільки вам. 


Популярні колекції ароматів


Український бренд парфумів Extract пропонує кілька колекцій унікальних ароматів. Ознайомитися з ними можна в каталозі за посиланням https://extract.ua/, орієнтуючись на особисті побажання та вказаний опис. Розглянемо кілька популярних колекцій: 

  • Calypso — аромат допоможе почуватися водночас вишукано і зухвало. Такий ефект досягається завдяки коктейлю з цитрусових та квіткових нот. Він підійде жінкам, що хочуть сміливо заявити про себе. 
  • Aragon — цей аромат чудово підсилює індивідуальність і підійде прихильникам квіткових нот серця. Композиція стає більш відчутною завдяки кедровим і сандаловим нотам. 
  • Blizzard — оптимальний варіант для прихильників свіжих ароматів з мускусними нотами. Попри деревні ноти, аромат огортає ненав'язливим шлейфом у будь-яку пору року. 

Кожен флакон представлений у двох форматах — 50 та 100 мл. В описі до колекцій можна дізнатися початкову ноту, ноту серця та кінцеву ноту аромата. Це допомагає вибрати парфум, який буде пасувати саме вам. 


Як правильно вибрати парфум від Extract


Асортимент парфумів від Extract приємно вражає і водночас ускладнює вибір. Щоб правильно підібрати аромат і не помилитися, слід враховувати таке: 

  • концентрація — аромати для холодної пори року та літа будуть різними відповідно до насиченості. Тому влітку варто звернути увагу на більш легкі колекції Extract з цитрусовими нотами, а для зими та осені підійдуть насичені аромати з мускусними нотами серця;
  • готовність до експериментів — інколи варто відійти від звичних ароматів й спробувати щось нове. У розробці парфумів Extract основні ноти гармонійно поєднані так, щоб вразити кожного; 
  • вказані ноти — насамперед варто враховувати початкову ноту, що створює перше враження. Водночас саме нота серця відповідає за те, як аромат буде розкриватися на тілі. Кінцева нота відповідає за унікальний шлейф, що буде відчутний ще довгий час. 

Враховувати варто й особисті уподобання. Якщо зводить з розуму аромат троянди, приваблюють деревні композиції або насичує енергією запах апельсина — саме цим нотам і варто віддати перевагу в парфумах. 


Український бренд парфумів Extract: якість у пріоритеті 


Для створення своїх товарів Extract використовує лише високоякісні матеріали. Оригінальна натуральна формула дає впевненість у тому, що продукт виконує свою роль. Це може бути як зволоження рук, так і запобігання випаданню волосся. Підібрати товар за призначенням стає легко завдяки детальному опису. 

В асортименті бренда не лише жіночі та чоловічі парфуми. Підібрати в каталозі можна й доглядову косметику — скраби, лосьйони для рук і тіла. Каталог для зручності розподілено за кількома категоріями — це полегшує вибір товарів для обличчя, тіла, волосся і макіяжу. 

Готова продукція проходить кілька етапів сертифікації, а отже, на 100% безпечна для кожного. Велика перевага в тому, що жоден товар Extract не тестується на тваринах, а висока якість залишається в пріоритеті. Саме тому Extract є перевіреним і вартим уваги українським брендом парфумів.