Українська дизайнерка Катя Сільченко розповіла про свій невдалий досвід ін'єкцій ботоксу в обличчя. На своїй сторінці в Інстаграм у розділі сторіз зірка моди продемонструвала, як косметична процедура змінила її зовнішність у 20-річному віці та 8 років назад, коли ботокс вона колола у французького фахівця.

Читайте також: Цибульська розбила машину та поскаржилася на очевидців аварії

Сільченко зазначила, що всі її спроби з ботулінотерапією не приносили їй бажаного результату, після однієї з процедур вона зрозуміла, що їй зовсім не підходить ботокс і вирішила назавжди відмовитися від нього. На колажі Катя продемонструвала, що у 40 років має набагато кращий вигляд , ніж у молодому віці після ін'єкцій.

«Саме мені не підходить ботокс, бо дуже змінює обличчя, і я стаю тіткою. І погляд не мій, і всі помічали, що щось дивне з поглядом. Приїхав з Франції косметолог робити уколи, я сказала йому, що в мене на обличчі дивно веде себе ботокс, він сказав, що зрозумів мене і знає як краще. І ось я йому надсилаю цей жахливий результат його роботи, і він каже, що йому прикро, що так вийшло. "Йдіть на мікротоки". Тоді я точно зрозуміла, що це не моя процедура», — поділилась дизайнерка.

Катя Сільченко показала себе після ботоксу instagram.com/katyasilchenko

Катя Сільченко показала себе після ботоксу instagram.com/katyasilchenko

Раніше ми писали, що Трінчер після розлучення взяла участь у романтичному шоу Match Me.