Що цікаво в довоєнний час ідея використовувати олію від консервів навіть не спадала на думку, адже саме така олія вважалася відпрацюванням. І незважаючи на те, що я читала і раніше статті в західній пресі, де автори переконували, що й олію потрібно використовувати, спробувала це тільки зараз.


Світова спільнота старається усвідомлено підходити до споживання, тому з'являється все більше ідей щодо організації харчового процесу.


Ідея, що олія з-під риби одноразова – присутня у багатьох людей. Але якщо подивитися з іншого боку – така олія, по-перше, ароматна. По-друге, воно солонувата і може стати окрасою багатьох страв.

Звичайно, є безліч різновидів консервів, рибний запах у масла варіюється. Іноді риб'ячий жир не має особливого смаку — і навіть у цьому випадку він може бути корисним для обсмажування.


Авжеж, смажити яєчню на олії з-під сардин – може здатися дивною ідеєю, але не виключаємо, що є і ті, кому ця думка припаде до смаку.


Відмінна ідея для використання: змішати з оливковою олією для обсмажування часнику. Чи не встигнете озирнутися, як почнете так готувати завжди. Його можна  змішувати з вареною картоплею, вареним рисом, макаронами і використовувати як заправку для салатів.