Читайте також: Гороскоп на листопад 2023 року від тарологині та езотерикині Тетяни Гай

Їм доведеться приймати важливі рішення і рухатися в бік кардинальних змін. Часом рішення буде складним, але воно точно стане одним із найкращих у житті. Детальніше для кожного знака Зодіаку читай у гороскопі тарологині та езотерикині Тетяни Гай.

Овен

Цей тиждень може щедро озолотити представників цього знака Зодіаку. Якщо ви правильно розставлятимете пріоритети і не жертвуватимете власними принципами, успіх вам гарантовано. Робіть так, як велить ваша совість, не намагайтеся гнатися за успіхом та бігти по головах. Ви досягнете небувалого успіху, проте потрібно набратися терпіння. Ваші найкращі якості точно приведуть вас до феєричного багатства. Продовжуйте гнути свою лінію і не звертайте зі шляху через спокуси.

Телець

Протягом тижня Тельцям знадобиться впертість, яка так характерна для вашого знака Зодіаку. У деяких ситуаціях дійсно доведеться "упертися рогом", і якщо ви зумієте добитися свого, то зірвете справжній куш. Ви точно знаєте, що потрібно робити для фінансового благополуччя - наполегливо працювати. На вас чекає не лише багатство. Разом з ним перед вами відчиняться нові двері. Чекайте на підвищення, начальство вирішить розширити ваші повноваження. Звичайно, з новою посадою прийдуть і нові обов'язки, проте ви точно впораєтеся.

Близнюки

Цей тиждень стане для Близнюків трансформаційним етапом та проллє світло на ті сфери, де ви можете зазнати невдач. Цей досвід буде глибоко особистим. Досі ви, можливо, звикли самостверджуватися, особливо в професійних і фінансових питаннях. У вас є чітке уявлення про те, як має розвиватися ваше життя, і ви рідко звертаєтеся за порадою до інших. Однак в цей період ви почнете сумніватися у своїх переконаннях. У найближчі дні ви будете змушені вирішувати питання особистого характеру. Важливо визнати, що романтичні стосунки не повинні поглинати весь ваш час і енергію. Слід встановити чіткі межі та зрозуміти важливість створення простору для себе.

Рак

На цьому тижні Раки опиняться в стані глибокого самоаналізу та навчаться мистецтву встановлення кордонів. Якщо ви відчуваєте себе виснаженими і перевантаженими, це сигнал звільнитися від тягарів. Зараз саме час інвестувати свою енергію в те, що обіцяє довгострокове зростання. Якщо ви вагаєтесь щодо нової роботи, стосунків чи фінансових зусиль, дозвольте собі повністю розкрити свій потенціал. Зробіть перший крок. Адаптація до нової реальності може бути складною. Емоційний стрес дуже вплинув на вас, тому важливо приділяти більше часу догляду за собою. Пам’ятайте, ви маєте право на хвилини відпочинку та релаксації. Цілком нормально ставити пріоритети для свого благополуччя.

Лев

Протягом тижня Леви можуть виявити, що прагнуть отримати дещо більше, ніж життя вам пропонувало досі. Можливо, ваше серце прагне більшого відчуття життєвої сили, любові чи фінансової стабільності. На цьому етапі ви надаватимете перевагу вечіркам, пошукам уваги та почнете нові захоплюючі пригоди. Зірки попереджають, що серед різноманітних подій, які чекають на вас протягом тижня, може бути така, яка залишить вас у дещо розчарованому стані. Саме в ці моменти ви інстинктивно намагатиметеся захистити себе, але будьте обережні, оскільки ваш біль може ненавмисно завдати шкоди оточуючим. Можливо, настав час проявити стриманість і зробити паузу, перш ніж робити поспішні висновки. Важливо тримати свої емоції під контролем.

Діва

Протягом тижня Дів накриє хвилею бадьорої енергії, яка змусить вас вийти на незвідані раніше території. Ви зараз стоїте на порозі прийняття важливих рішень, здатних змінити ваше життя. Спочатку вас може охопити страх, тому що зміни завжди лякають. Але потім ви зрозумієте, що прийняття змін приведе вас до надзвичайно позитивних результатів. Ці зміни не лише розширять ваші горизонти, а й відкриють безліч можливостей. Не виключено, що зміни будуть пов'язані з особистим життям. Ваше партнерство потребуватиме неквапливих прогулянок, захопливих екскурсій і це виштовхне вас на абсолютно нові рівні.

Терези

Досягти успіху протягом тижня Терези зможуть завдяки своїй пристрасті. Іноді вибуховий характер призводить до сварок і непорозумінь, але завдяки йому ви не втрачаєте любов до життя і цей вогник в очах. Не втрачайте свого запалу, саме він приведе вас до багатства. Вам варто бути добрішими до людей і не скупитися не лише на добрі слова, а й на щедрі подарунки. Чим більше віддаєте - тим більше отримуєте. Пам'ятайте про це і тоді в новому році ви точно зможете набити грошима гаманець, доля вас винагородить.

Скорпіон

Цей тиждень - складний час буде для Скорпіонів. Ви можете зіткнутися зі зрадниками на роботі. Не дарма ж психологи говорять про те, що не можна розповідати колегам про своє особисте життя, доходи, здоров'я і успіхи. А ось Скорпіони дуже люблять це робити, за що і поплатяться. Недоброзичливці використовують всю цю інформацію проти вас, через що у вас можуть виникнути серйозні проблеми. Тримайте руку на пульсі і блискавично на все реагуйте, проте не агресією, а аргументами.

Стрілець

Стрільці частіше думають про себе, забуваючи про своїх рідних і близьких. Звичайно, це дратує їхнє оточення, тому що кожній людині потрібна увага та підтримка. Цілком ймовірно, що вони перестануть миритися з такою поведінкою Стрільців на цьому тижні і дадуть вам зрозуміти, що так побудувати хороші відносини не вдасться. Швидше за все, близьке оточення відвернеться від вас, залишивши в повній самоті. Перший час представників цього знака Зодіаку це може навіть радувати, проте незабаром вони відчують тугу і гіркоту. Вам все одно доведеться зробити перший крок, або залишитися одиноким.

Козеріг

Цей тиждень для Козерогів - час ухвалювати правильні та важливі рішення у своєму житті. Ви знайдете відкритість і впевненість, яка дасть вам можливість рухатися по життю безпечно. У середині тижня виникне ситуація, яка потребуватиме вашої уваги. Прислухайтеся до інтуїції - саме вона підкаже вам правильний вибір. Фактично, ви стоїте на порозі надзвичайного і доленосного рішення, і те, що ви оберете, стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Найближчими днями ви зможете здивувати не тільки своє серце, а й тих, хто вам дуже дорогий.

Водолій

Цього тижня для Водоліїв джерелом натхнення стане партнер, який буде вас мотивувати і підштовхувати до нових досягнень. Настав час проявити всю вашу хоробрість і розкрити свої справжні почуття. Небесні світила сприятимуть вашим крокам, відкриваючи шлях до перетворень у романтичній сфері. Використовуйте цей момент, щоб почати нові пригоди у ваших стосунках, зміцнити зв'язок або вдихнути нове життя у вашу любов. Ближче до кінця тижня ви можете зустріти свою половинку на прогулянці або в кафе. Прийміть ці нові загострені емоції і дозвольте почуттям, що дрімають, вийти на волю.

Риби

Риби, які непогано попрацювали останнім часом, і винагороду отримають за заслугами вже на цьому тижні – до того ж вона виражатиметься у валюті, що говорить про особливу успішність представників знака. Зірки наполегливо рекомендують їм не влаштовувати перерву в роботі, а діяти далі, пропонуючи нові проєкти та розвиваючи чергові – небанальні – ідеї: такий підхід до роботи зробить їх затребуваними та добре оплачуваними.