Представниці цих трьох знаків зодіаку можуть побудувати успішну кар'єру та завести купу друзів, однак у коханні їм рідко щастить. І ось чому.

Терези

Читайте також: Каких знаков зодиака больше всего среди знаменитостей

Жінки-Терези пред'являють чоловічій статі дуже високі вимоги. Складно знайти людину, яка була б ідеальною за всіма пунктами списку. У той же час Терези надто мінливі. Навіть найспокійніших чоловіків такі дівчата можуть вивести із себе своїми вічними «коливаннями».

Діва

Діви часто по-справжньому закохуються лише один раз. І якщо ці стосунки з якоїсь причини закінчуються, представниці знаку страждають від цього все життя. Вони заводять нові романи і одружуються, проте їх весь час не залишає почуття, що це все вже не те. До того ж, як і Терези, Діви шукають «ідеальних» чоловіків. Ті, хто не відповідає їм вимогам, безжально відкидаються.

Читайте також: ТОП-3 знака, которые никогда не подчиняются

Козеріг

Дівчата-Козероги часто самотні через те, що їхні чоловіки не витримують конкуренції. Представниці знаку «пригнічують» своїх партнерів силою та прагненням до успіху за всяку ціну. За характером лідера не завжди можна роздивитися ніжну жіночу натуру.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: