Відома українська виконавиця Тоня Матвієнко дала рідкісне інтерв'ю про стосунки зі старшою дочкою Уляною, яку народила від першого чоловіка у 17-річному віці. У новому випуску музичної рубрики проєкту телеканалів М1 та ICTV2 «Ранок у великому місті» артистка розповіла, що 25-річна Уляна зараз живе зі своїм бойфрендом, проте весілля закохані наразі не планують.

Читайте також: Вінслет назвала «кошмарною» сцену поцілунку з Ді Капріо у «Титаніку»

Тоня зізналася, що дочка «береже» коханого від зустрічі з нею, тому вона лише двічі бачила хлопця. Співачка не наполягає на ближчому спілкуванні з потенційним зятем, але запевняє, що буде гарною тещею.

«Я її хлопця бачила два рази. Так вона його береже і мене береже. Щоб це не одразу так "Ах, і одружилися". Памятаєте, якщо вже з мамою познайомили, то знач у вас буде весілля. Поживуть, наживуться, перевірить його. Вона знає, що я можу часто якийсь коментар сказати неприємний, щось їй підказати, а вона хоче повністю сама. Я теща… Ну мені здається, я така добра, все в сім'ю, я їм усе можу віддати, подарувати», — поділилася вона.

Також 43-річна Матвієнко зізналася, чи думала вже про те, що найближчими роками Уляна може подарувати їй першого онука.

«Я про це думала: "Боже, як це — у моєї Уляни буде дитина, а я буду бабуся?". Ну це класно», — сказала донька покійної співачки Ніни Матвієнко та художника Петра Гончара.

Раніше ми писали, що Гордон розсекретив, де під час війни перебувають його троє синів.