Відома українська акторка та ведуча Олена Кравець поділилася рідкісним відео з молодшими дітьми. На своїй сторінці в інстаграмі ексзірка «Студії Квартал 95» показала, як 7-річні двійнята Катя та Ваня проводять перші дні літніх канікул.

Олена оприлюднила миле відео, де дочка та син грають разом із друзями на пляжі, купаються у річці, роблять сережки з черешні та спостерігають за їжачками. Зіркова мама розсекретила, що маленьким спадкоємцям дуже сподобалося у селі, тому вона вирішила на літо залишити столичну квартиру та переїхати за місто.

За словами Кравець, зараз вона разом із сім'єю шукає для оренди будинок біля водойми або з басейном. Знаменитість попросила допомоги з пошуком тимчасового житла у підписників.

«Мам, ми з Катею вирішили, що теж хочемо жити в селі. Тут їжачки і можна в трусах весь день бігати», — процитувала слова сина Кравець і додала: «Шукаємо будинок тепер. Так, без жартів. Ми з малечею шукаємо будинок в оренду на літо біля води. Або з басіком. Якщо у вас є такий — пишіть в директ, добре?».

Раніше ми писали, що MamaRika знялася в леопардовому купальнику і чесно висловилася про любов до себе.