Чоловік Періс Хілтон Картер Реум пояснив, чому вони досі приховують обличчя чотиримісячної доньки Лондон, яку їм виносила сурогатна мама. 43-річний письменник та бізнесмен відреагував на один із коментарів фанів під публікацією Періс зі святкування Великодня.

Читайте також: «Коханкою не була»: третя дружина Остапчука пояснила, чому відмовляється від інтерв'ю

На знімку світська левиця демонструвала струнку фігуру в яскраво-рожевій мінісукні, поки їхній з Картером однорічний син Фенікс грав із плюшевими кроликами та величезними великодніми яйцями. 

«Щасливого Великодня… Він дуже милий… Не можу дочекатися, коли побачу твою другу маленьку дівчинку…», — написав один із підписників Періс. Картер дав рідкісну відповідь, в якій пояснив, що саме питання комфорту дочки утримує його та Періс від публікації фотографій із нею.

«Не зовсім готові поділитися нею зі світом, але вона чарівна і виглядає так само, як її мама», — написав Картер, додавши два смайлики з чорними серцями. Проте, підприємець не пояснив, чим відрізняється їхній підхід до конфіденційності Лондон порівняно з підходом до її старшого братика.

Чому Періс Хілтон та Картер Реум приховують обличчя дочки instagram.com/parishilton

Раніше ми писали, що Майкл Дуглас і Скарлетт Йоханссон виявилися далекими родичами.