Артур Логай розповів про своїх нащадків. Український артист уважає, що Герман, його старший син від першого шлюбу, може почати знімання в кіно й серіалах.

"Він ходить у школі на акторську майстерність. Вони навіть вже зіграли свою першу виставу. Це було смішно й мило, але йому подобається. Якщо він теж колись захоче на знімальний майданчик, то чому ні", – поділився діяч із 1plus1.

Источник: instagram logai.arthur

Читайте також: Донька Сінді Кроуфорд знялася в декольтованому боді й комбінезоні на голі груди

Молодший син Артура Лев поки свою акторську майстерність демонструє тільки вдома:

"Він навчився трохи брехати, й інколи робить це доволі майстерно. Але в мене немає думок стосовно того, щоби брати його із собою на майданчик. Утім, якщо він виявить бажання, я, звісно, не буду відмовляти. Якщо будуть проби для дітей його віку, я запитаю, чи не хоче він спробувати". 

Источник: instagram logai.arthur

"Ніхто не ідеальний" – авантюрна мелодрама про дівчину, яка прагне справедливої помсти, аби відновити правду про свою сім'ю. Головну чоловічу роль у серіалі зіграв Артур Логай. Для нього це стала перша праця з початку повномасштабного вторгнення. У проєкті актор грає відомого мотогонщика.

Покази нових серій тривають із понеділка по четвер о 20:15 на "1+1 Україна". 

Читайте також: Ребрик показала новонароджену дочку на повний зріст

Нагадаємо, що свою найменшу дитину показала блогерка-мільйонниця Саша Бо. Публічна мати взяла участь у фотосеті з донькою.