Український ведучий, коментатор "Євробачення-2023" Тимур Мірошниченко поділився у програмі "ЖВЛ", на якому етапі знаходиться процес усиновлення дитини, на який вони зважилися з дружиною Інною. Подружжя має двох дітей.

Читайте також: Тимур Мірошниченко отримав повістку до військкомату - деталі

Усиновлення вони почали в липні 2022 року. За словами Тимура, вони вже пройшли більшу частину підготовки цього складного процесу. У пари офіційно статус кандидатів на усиновлення. Тепер вони мають отримати сертифікат, оскільки пройшли школу усиновлювачів. У ньому буде вказано вік, стать та кількість дітей, які рекомендують для усиновлення.

Мірошниченко розповів, що вони з дружиною давно замислювалися над усиновленням. Ведучого "чіпляє" ця тема ще зі студентства, коли постійно їздили до дитбудинку: "Кожна така поїздка - у саме серце. Коли ці маленькі діти на тебе вішаються, не хочуть відпускати. Я розумів, що колись настане той день, коли у мене буде усиновлено дитину".

Тимур із дружиною Інною. / Источник: instagram timur.miroshnychenko

Коли почалася повномасштабна війна, подружжя серйозно замислилося про усиновлення.

"Тригером, мабуть, став березень 2022-го року. Пам'ятаєте відео, де маленький хлопчик сам переходив польський кордон весь заварений. У той момент мене просто розірвало зсередини. Я так розмірковую, що й Інну теж це відео тригернуло. І в певний момент ми почали говорити про те, щоб взяти дитину з дитбудинку як про факт, що відбувся," - поділився Тимур.

Подружжя обговорило тему усиновленнями зі своїми дітьми: 3-річним сином та 5-річною дочкою.

"Пояснювали дітям, що є малюки, яких нікому обійняти або поцінути. Мія у свої неповні 5 усвідомлено це розуміє. Нещодавно дочка довела мене до сліз, коли прийшла і каже: "Тату, у мене є дві піжамки. Давай одну подаруємо комусь із дітей, у кого її немає," - зізнався Мірошниченко.

У Тимура з дружиною – двоє дітей. / Источник: instagram timur.miroshnychenko