Популярна українська акторка та ведуча Ольга Сумська публічно привітала доньку від другого шлюбу з Віталієм Борисюком із днем ​​народження. 2 березня Ганна Борисюк відзначила 21-річчя.

На своїй сторінці в Інстаграм зіркова мама показала, як відбулося святкування. За словами Сумської, її молодша дочка розпочала новий рік свого життя на сцені Молодого театру. Ганна зіграла у виставі «Чоловіки та жінки». Ольга зазначила, що постановка була дипломною роботою дівчини.

Судячи з фото, після виступу іменинниця у вишиванці разом із знаменитими батьками вирушила на святкову вечерю до столичного ресторану «Товста качка». Привітати Ганну також прийшла «Міс Україна-1995, фотомодель та громадська діячка Влада Литовченко.

«Доця, рідненька,з днем народження! Світла,добра душа! Ніжна і водночас наполеглива і сильна! Своє 21-річчя зустріла на сцені Молодого театру,в дипломній виставі… А це добрий знак! Пам’ятаю,як твій дідусь, народний артист України В’ячеслав Сумський казав: "День народження на сцені — весь рік плідний"… Головне, аби ти була щасливою, аби вірила в себе за будь-яких обставин! А ми з татом безмежно тебе любимо! Нелегкий час прийшовся на твої юні роки і нехай якнайшвидше прийде перемога!», — звернулася до молодшої дочки Ольга Сумська.