Голлівудська акторка, гумористка та сценаристка індійського походження Мінді Калінг стала багатодітною мамою. У свій 45-й день народження, 24 червня, виконавиця ролі Келлі Капур у серіалі «Офіс» поділилася новиною про те, що таємно народила третю дитину.

Читайте також: Відома українська співачка засвітила у Голлівуді

Дочка Мінді з'явилася на світ ще наприкінці лютого і отримала від зіркової мами ім'я Анна. На своїй сторінці в інстаграмі знаменитість поділилася першим фото, де зображено всіх її дітей. Також Калінг показала, який вигляд мала під час третьої вагітності та запостила фото з пологового будинку, де поруч із нею у палаті сиділи старші спадкоємці — 6-річна дочка Кетрін та 3-річний син Спенсер.

«Наприкінці лютого я народила дочку Анну. Вона — найкращий подарунок на день народження, який я могла собі уявити. Коли справи йдуть погано, коли я схиляюся до цинізму, троє моїх дітей стають чудовим нагадуванням про чисту радість у моєму житті. Мені так пощастило, що я живу в такому місці, де можу це зробити сама, у своєму власному графіку. Дякую за всі привітання з днем ​​народження!», — написала комедіантка.

Зазначимо, що Мінді ніколи не розкривала особу батька своїх дітей.

Раніше ми писали, що Білик відреагувала на загибель близького друга-хореографа.