Українська виконавиця Альона Омаргалієва зізналася, що під час повномасштабної війни втратила дитину. В інтерв'ю ведучому Славі Дьоміну дружина співака Тамерлана, який зараз служить у ЗСУ, розповіла, що минулого літа у неї стався викидень.

Читайте також: В української акторки Катерини Молчанової виявили рак

За словами артистки, це вже третій викидень за час її спроб із чоловіком завести другу дитину. Омаргалієва додала, що поки їй із лікарями не вдалося знайти причину проблем із виношуванням дитини. Знаменитість припустила, що її остання вагітність перервалася через те, що вона перехворіла з високою температурою.

«Був у мене третій викидень, але я вже не знаю, з чим це пов’язано. Я захворіла. А знаєш, як на маленьких термінах захворіти… До того ж я сильно захворіла, з температурою і так далі. Не було медичних втручань, усе пройшло само собою. Ми говорили про це з моєю лікаркою, вона сказала, що ми не зможемо зрозуміти, чому. Я вже так не сприймаю, як уперше. Тому що вперше для мене це була трагедія. Я вірю, що Бог знає, коли краще… Я хочу ще дітей, але поки що не виходить. Можливо, не на часі, тому що ми ж намагалися. Я з лікарем постійно консультуюся, це не просто так, що я там: „Ой, а давай сьогодні, коли в мене там овуляція“. Так у мене не виходить, мені потрібно підготуватися. Але я зрозуміла, що я багато нервую і перебуваю на стресі, і це впливає. Для того, щоб завагітніти і виносити, потрібно бути розслабленою», — пояснила співачка.

Нагадаємо, що Альона та Тамерлан мають сина Тімура, якому цього року виповнилося 10 років.

Раніше ми писали, що на фронті загинула зірка серіалу «СидОренки-СидорЕнки» Євген Шумілов.