Популярна українська ведуча та акторка Лілія Ребрик, яка 15 березня втретє стала мамою, відповіла на негативні відгуки підписників щодо вибору імені для новонародженої дитини. Під публікаціями Лілії про оголошення про народження третьої дочки та під фото з виписки з пологового будинку деякі користувачі Мережі розкритикували зірку за те, що вона з чоловіком-хореографом Андрієм Диким під час війни не обрали для спадкоємиці традиційне українське ім'я та назвали малечу Аделіною. 

Через тиждень після пологів Ребрик із сарказмом вибачилася перед читачами її профілю за те, що не порадилася з ними, а обрала ім'я дитині зі своєю родиною. Ведуча зізналася, що читає всі коментарі під фото, та вирішила відреагувати на критику імені дочки. 

«Для всіх, хто так важко переживає, що ім’я нашої третьої донечки Аделіна. Несила більше мовчати, бо коментарі під попереднім постом ростуть у геометричній прогресії. Розгадка дуже і дуже проста. А насправді обожнюю читати ваші коментарі! Винні, звісно, що не порадилися з усіма підписниками, а обрали ім’я дитині родиною», — написала вона.

Читайте також: 51-річна Кемерон Діас оголосила про народження другої дитини: стать та ім'я

У каруселі вона додала сімейне фото із розшифровкою імені. Виявляється, зіркова сім'я назвала третю дитину Аделіною, оскільки в її імені можна знайти частини імен батьків та їхніх двох старших дочок:  А — Андрій, Де — Діана, Лі — Лілія, На — Поліна.

Чому Лілія Ребрик назвала дочку Аделіною instagram.com/liliia.rebrik

Раніше ми писали, що Вікторія Апанасенко через рік після весілля розсекретила свого чоловіка.