Український виконавець та військовослужбовець Віталій Козловський підтвердив чутки про вагітність дружини. Зірка сцени у свій 39-й день народження 6 березня оголосив, що одружився, але не розсекретив ім'я коханої. Однак у Мережі набрала популярності версія, що дружиною артиста стала його менеджерка Юлія Бакуленко, і зараз вона нібито чекає на первістка.

А у п'ятницю, 22 березня, Козловський випустив кліп на нову пісню «Рубіж» і наприкінці відео показав, як обіймає дружину та гладить її вже доволі великий животик. При цьому Віталій вкотре приховав її обличчя. А протягом всього відео роль його коханої грала інша дівчина.

Козловський підтвердив чутки про вагітність дружини

У кліпі співак постає у несподіваному образі — на очах глядачів він перетворюється на літнього чоловіка. За словами творців ролика, це алегорія часу, який безжально краде війна, забираючи молодість та ресурси.

Пісня «Рубіж» була записана за день до поїздки Козловського на Донбас, де він служив у артилерії. Можливість зняти відео з'явилася лише зараз, коли Віталія перевели до Києва. Назва символічна, оскільки уособлює собою і межу між цивільним та військовим життям, і зміни в особистому житті Віталія. А ще саме таку назву має бригада швидкого реагування Нацгвардії, до якої його було мобілізовано минулого року.

«Єдине, що війна не може в нас забрати — це віра, любов до рідних, бажання жити і продовжувати свій рід. Якщо в цивільному житті ти живеш планами, періодами, очікуваннями, спогадами, то на війні твоє життя — це секунди. Ти не знаєш, чи настане завтра і саме це відчуття робить безцінною кожну мить», — прокоментував нову роботу Козловський.

Раніше ми писали, що Притула зізнався, після якого шоу планував закінчити кар'єру ведучого.