Українська блогерка Влада Роговенко влаштувала вечірку, на якій оголосила стать майбутньої дитини. 28-річна зірка шоу «Від пацанки до панянки» та «Супермама» вагітна вдруге.

Читайте також: Скільки Брітні Спірс заробить на продажі скандальних мемуарів: названо суму

Судячи з опублікованих кадрів, більшість гостей гендер-паті проголосували за те, що у Роговенко та її чоловіка Олександра з'явиться ще один хлопчик. Однак під час ефектного оголошення статі близькі люди пари побачили рожеву фарбу, а не блакитну.

Влада зізналася, що вже обрала ім'я для доньки та додала, що воно асоціюватиметься з місяцем її народження.

Зазначимо, що на святі були помічені співачка Олександра Заріцька та блогери Денис Повєткін, Стася Макєєва, Валерія Юрченко та Анастасія Скальницька. 

«Тепер у нас буде повний комплект. Я дуже рада дівчинці, це буде новий досвід, новий характер, нова зовнішність, нова кімната, речі та іграшки. Мені, чесно кажучи, досі важко віриться, що у нас буде дівчинка. Я записалася на повторне УЗД, нехай ще раз мені це скажуть… Хочу почути це 1000 разів. Хочу скупити всі сукні у світі та єдинорогів. Нарешті в Діснейленді я піду в замок принцес. Нарешті в моєму житті з'являться рожеві тони та ляльки. Я вибрала вже ім'я для донечки. Воно асоціюватиметься з місяцем її народження», — поділилася емоціями Роговенко.

Нагадаємо, що Влада та Олександр уже виховують трирічного сина Марка.

Раніше ми писали, що Ігор Кондратюк вперше озвучив суму, яку йому заборгував Віталій Козловський.