Українська блогерка Саша Бо, яка зараз перебуває на шостому місяці вагітності третьою дитиною, зізналася, що ще минулого року могла б стати мамою. 28-річна зірка Інстаграма, справжнє ім'я якої Олександра Тарнавська, у YouTube-підкасті Аліни Шаманської «Розлючена» вперше зізналася, що втратила дитину на початку війни.

Читайте також: «Моя неймовірна дружина»: Сільвестр Сталлоне публічно привітав Дженніфер Флавін із 55-річчям

За словами знаменитості, викидень у неї стався через стрес у перші тижні вторгнення РФ на територію України та після трагічних подій у містах Київської області. Саша додала, що на той момент не знала про вагітність. Також блогерка пояснила, чому розповіла про це публічно лише через півтора роки.

«Це був початок війни і тоді були важливіші справи. Була Буча, Гостомель, Маріуполь, було про що говорити. Я вважала, що не маю права перемикати фокус уваги. Це сталося буквально в перший тиждень, як все почалося. Я панікер страшний, зараз мені вже легше, але перші місяці я сиділа на гідазепамі. Коли почалася війна, я не знала, що була вагітна. Я дізналася, коли були ріжучі болі в животі, я думала, що помру, що внутрішня кровотеча. Я не розуміла, чому ці болі нагадують потуги. Я одразу звернулася до гінеколога, але тест навіть після цього, що сталося [викидня] показував дві смужки. Я зрозуміла, наскільки сильно на організм впливає стрес. Я це пережила спокійно і по-дорослому», — поділилася моторошними спогадами Олександра.

Раніше ми писали, що Злата Огнєвіч поскандалила зі своїм сусідом.