Американська акторка Кейлі Куоко, найвідоміша за ролями Біллі Дженкінс в «Усіх жінках — відьмах» та Пенні в «Теорії Великого вибуху», вперше стала мамою. 37-річна знаменитість народила дочку своєму 40-річному бойфренду, зірці серіалів «Озарк», «Банші» та «Дороговказне світло» Тому Пелфрі.

На своїй сторінці в Інстаграм новоспечені батьки поділилися першими фото з пологового будинку, а також повідомили дату народження малечі та її ім'я. Кейлі та Том вирішили назвати дівчинку, яка народилася 30 березня, Матильдою.

«Представляємо Матильду Кармін Річі Пелфрі, нове світло нашого життя! Ми дуже раді та вдячні за це маленьке диво. Дякую лікарям, медсестрам, сім'ї та друзям, які дуже допомогли нам в останні кілька днів. Ми неймовірно щасливі. Том, не думала, що зможу закохатися в тебе ще більше, але я це зробила», — написала Куоко.

«Моє серце повне любові та подяки за це диво… Вічно вдячний за силу і хоробрість моїй другій половинці та найкращому другові Кейлі. Ти приголомшлива», — звернувся до коханої Пелфрі.