Була заручена з іншим: дружина Брюса Вілліса поділилася спогадами про їхню першу зустріч
Британська модель та підприємниця Емма Гемінг стала гостею подкасту Ходи Котб Making Space, де відверто розповіла про перше знайомство зі своїм чоловіком, голлівудським актором Брюсом Віллісом.
За словами Емми, їхній перша зустріч відбулася ще у 2005 році в одному з тренажерних залів Голлівуду. Втім, на той момент вона була заручена з іншим чоловіком. Емма згадує, що Брюс одразу привернув її увагу своєю харизмою, теплотою та щирим інтересом до її життя.
Читайте також: Леся Нікітюк повідомила про покращення стану Богдана Богдановича
«Те, що я пам’ятаю про нього, це те, яким він був теплим і харизматичним, яким він був кумедним, але він завжди знаходив час, щоб дізнатися про мене більше. Просто більше про те, ким я була, про моє життя, а до цього я ніколи по-справжньому не думала про Брюса Вілліса. Я виросла на серіалі "Місячне сяйво", але ніколи не була справжньою фанаткою бойовиків. Тож, коли я його помітила, я сказала мамі: "Я зустріла Брюса Вілліса, і він справді чудовий чоловік". А мама сказала щось на кшталт: "Що ти робиш? Ти заручена". Я сказала: "Ні, ні, ні" — так, на той час я була заручена, але я зустріла його і тільки зараз це помітила», — поділилася Емма.Лише через кілька років після скасування заручин, Емма та Брюс пішли на перше побачення. Вони вперше офіційно вийшли у світ разом у січні 2008 року на кінофестивалі Sundance, а вже у 2009-му зіграли весілля.
Подружжя виховує двох спільних доньок — 14-річну Мейбел та 12-річну Евелін. Також у Брюса є три дорослі доньки від шлюбу з Демі Мур.
Після того як у 2023 році в актора діагностували лобово-скронну деменцію, Емма взяла на себе роль його опікунки та активно підвищує обізнаність про це захворювання.