Алан Бадоєв став ментором оновленої «Фабрики зірок». Платформа SWEET.TV перезапускає шоу у форматі сучасної музичної академії для нового покоління українських артистів. Саме Бадоєв очолить цей творчий простір, зібравши навколо себе команду найкращих педагогів, продюсерів та експертів музичної індустрії.

Бадоєв допомагатиме молодим виконавцям розкривати свою індивідуальність, знаходити сильні сторони, формувати артистичний образ і вчитися взаємодіяти з аудиторією. Від перших днів у Зірковій академії до фінального ефіру він стане ключовою людиною, яка направлятиме, підтримуватиме та допомагатиме проходити всі етапи професійного становлення.

Читайте також: Дружина Іраклі Макацарії вперше показала їх трьох дітей

«Цей проєкт не буде просто повторенням чи ностальгією за минулим - це абсолютно новий подих і крок у майбутнє. Платформа SWEET.TV готує неймовірно масштабний перезапуск із купою крутих інновацій та діджитал-нововведень. Нова "Фабрика" стане значно технологічнішою та відкритішою. Але головне —  змінюється сама філософія шоу. Ми залучаємо до проєкту найкращих фахівців: режисерів, стилістів, хореографів, - людей, які зараз формують український шоубізнес. Ми хочемо дати молодим талантам не просто ефірний час, а реальні цифрові інструменти, стратегію просування та касові треки. Це буде масштабне, чесне та прогресивне шоу про народження self-made артистів нової епохи», — прокомментував Бадоєв.

«Найбільше я кайфую на кастингу тоді, коли бачу по-справжньому талановиту людину. Зустріч із чистим, незаангажованим талантом - це і є моє найбільше задоволення на проєкті. Насправді все дуже просто — моє серце підкорюється виключно талантом. Не існує жодних штучних трюків, особливих пісень чи епатажних образів, які б спрацювали, якщо немає головного», — додав про свої критерії відбору учасників Алан.

Алан Бадоєв Фото: пресслужба

Для тих, хто мріє потрапити на «Фабрику зірок», але досі не наважився подати заявку, SWEET.TV підготував особливу можливість. 14 червня на Куражі відбудеться відкрита зустріч із ментором проєкту Аланом Бадоєвим та креативним продюсером «Фабрики зірок» Володимиром Завадюком.

Усі охочі зможуть поставити їм запитання, почути поради про старт музичної кар'єри, дізнатися, кого саме шукає нова «Фабрика зірок», та отримати мотивацію зробити свій перший крок до великої сцени.

Окрім цього, Володимир Завадюк розкаже про створення оновленої «Фабрики зірок», розкриє кілька закулісних таємниць проєкту, презентує перший проморолик та розповість, що саме потрібно зробити, аби вас помітили продюсери та почула вся країна.

Нагадаємо, що в попередніх сезонах музичними продюсерами проєкту були Юрій Нікітін, Наталія Могилевська, Костянтин Меладзе та Сергій Кузін.