Дантес відповів на пояснення Гайтани про виступ за 20 тисяч євро
Гайтана пояснила вимогу гонорару в 20 тисяч євро за участь у проєкті "Нашебачення", що обернулося скандалом. Артистка заявила, що особисто з організаторами не спілкувалася, а вся комунікація відбувалася через її концертного директора. За словами Гайтани, команда отримала неповний опис події, тому надала стандартну комерційну відповідь із сумою, яка включала не лише виступ, а й витрати на музикантів, логістику й організацію.
Читайте також: Гайтана відповіла на закиди щодо гонорару за виступ
Після цього Володимир Дантес – один із організаторів проєкту – публічно відреагував на непорозуміння. Він пояснив, що команда одразу зазначила формат заходу й зверталася через офіційний контакт артистки. За словами співака, представник колеги швидко озвучив конкретну суму, тому організатори сприйняли це як офіційну позицію команди Гайтани.
Володимир також додав, що не хотів скандалу й шкодує, що ситуація набула такого розголосу. Водночас він підкреслив, що цей випадок стане досвідом для майбутньої співпраці.
Свою позицію висловив і співорганізатор Антон Тимошенко. Він зазначив, що команда не має наміру конфліктувати зі співачкою та залишається відкритою до співпраці в майбутньому.
Гайтана подякувала Дантесові за відгук і виказала сподівання вирішувати в майбутньому подібні ситуації посередництвом професійного діалогу, а не в медійній площині.
Тим часом в інстаграмі дискусія не вщухає. Частина користувачів стала на бік організаторів, звернувши увагу, що в повідомленні згадувався формат заходу. Інші ж підтримали Гайтану, уважаючи, що такі домовленості слід узгоджувати непублічно.
Читайте також: Дружина Усика розповіла про свої теперішні заробітки
Проєкт Нашебачення створений командою Badstreet Boys як іронічна альтернатива Євробачення й має на меті збір коштів для військових. У випусках шоу вже брали участь Тіна Кароль, Джамала, LAUD й інші артисти.